EMİNA’ya HERKES KIZDI KOCASI SAHİP ÇIKTI

0
21
emina sandal boşanma iddialarına cevap verdi

Emina Sandal, model ve şarkıcı olan güzel sanatçı paylaştığı bir fotoğraf ile şimşekleri üzerine çekti. Arkadaşı ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşınca takipçilerinin gazabına uğrayan güzel modele eşi Mustafa Sandal sahip çıktı.

Son zamanlarda boşanmalarına kesin gözü ile bakılan Sandal çifti açıklama ve tavırları ile kafaları karıştırmaya devam ediyorlar. Bir albüm çalışması sebebiyle ülkesi Sırbistan’da bulunan Emina Sandal burada emlak işleri ile uğraşan bir arkadaşı ile buluştu.

Bir araya gelen ikili çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı ve “Hep beraber daha iyi” notu düştü. Fotoğraf sosyal medyaya düşer düşmez güzel modelin Türk takipçileri olaya tepki gösterdi.

Evli olduğunu ve boşanma dedikodularının ayyuka çıktığı bir dönemden geçtiklerini belirten takipçiler bu kadar samimi bir fotoğraf paylaşmasını kabul edilemez buldular. Bazı takipçileri ise elleri birbirine değiyor, bir mesaj mı veriyorlar şeklinde yorumlar yaparak güzel modeli eleştiri yağmuruna tuttular.

emina sandaldan samimi poz EŞİ MUSTAFA SANDAL SAHİP ÇIKTI

Güzel sanatçı takipçileri tarafından eleştiri bombardımanına tutulurken yardımına eşi Mustafa Sandal koştu. Boşanmalarına kesin gözü ile bakılan ikili sosyal medyada birlik görüntüsü çizdi. Emina Sandal’ın yoğun eleştiri alan fotoğrafını eşi Mustafa Sandal beğenerek eşini yalnız bırakmadı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here