HAKKIMIZDA

Biyorum.net çevrenizde yüzlerce hatta belki daha da fazla örneğini bulabileceğiniz haber vb içerikleri barındıran web sitelerinin dışında bir oluşum ortaya koymak için başlatılmış bir girişimdir. Hakkımızda sayfası bu amaçların kısa bir ön bilgilendirme içeriğini aktarır. Arkasında kararlı düşüncelerden başka kayda değer bir destek olmadan sadece böyle bir ihtiyacın varlığına kanaat getirilerek çıkılmış bir yoldur.

Biyorum.net okurlarına salt müşteri gözü ile bakmaktan sakınmayı amaçlar. Ziyaretçi çekmek için her yol mübahtır düşüncesini reddeder. Biyorum.net takipçilerine her gün defalarca “Son Dakika” başlığı ile haber sunmayı kabul etmez çünkü biyorum.net çevremizde her gün onlarca “son dakika” olayı gerçekleşebileceğine inanmaz.

Haber deyince binlerce örneğine rastlayabileceğimiz “ham” metinlerin sıkıcı bir ciddiyet ve uzunluk ile okurlara sunulmasını akademik çalışma yapma amacı olmayan insanları teknik terimler ile boğmak olarak kabul eder. Takipçilerimizi en kolay ve anlaşılır yoldan olan bitenden haberdar etmek öncelikli amacımızdır.

Biyorum.net’in asıl gayesi okumayı seven ziyaretçilerine birden fazla konuda blog sayfasını tek bir adreste sunmaktır. İncelediğimiz hemen her örnekte oluşturulan sayfalar sadece tek bir konu üzerinde odaklanmış yapılar olarak gözümüze çarpmaktadır. Oysa alışılagelmişin dışına çıkmadıkça dünyada hiç bir gelişmeye şahit olunmamıştır.

Bir çok konuya alaka duyan ziyaretçilerin değişik adresleri dolaşmak zorunda olmadan tek bir adresten farklı konularda takip sağlamasının mümkün olabileceğine inanıyoruz. Bugüne kadar incelediğimiz blog vb sayfalarda takipçilerin sadece ilgili konulara odaklanırken dünyada olup bitene kapalı bir platforma mecbur bırakıldıklarını fark ettik. Bu sebepten dolayı sayfamızda öncelikle yaşadığımız ülke olmak üzere yaşanan önemli gelişmelerden ziyaretçilerimizi haberdar kılmak istedik. Haber aktarımı konusunda izlediğimiz yol yukarıdaki paragraflarda belirtilmiştir.

Biyorum.net belirttiğimiz yolda yavaş yavaş ilerlemeye devam etmektedir.