HASTANEDE KORKUNÇ ÖLÜM!

0
21
hastanede korkunç ölüm

Hindistan’da yaşanan bir olay akıllara durgunluk verecek cinsten. Hindistan’da bir hastanede gerçekleşen olayın kurbanı 32 yaşındaki Maru. Maru’nun ölümüne neden olan şey ise bir MRI cihazı. Korkunç bir ölüm yaşayan Maru hastaneye bir akrabasını ziyaret etmek için gitmişti.

Hürriyet’te yer alan habere göre 32 yaşındaki Maru o gün MRI (Manyetik Rezonans Görüntüleme) cihazına girecek olan bir akrabasını görmek için olayın gerçekleştiği hastaneye gitti. Bu sırada hastane personeli Maru’dan odaya bir oksijen tüpü getirmesini rica etti. Maru bunun tehlikeli olduğunu belirtince personel endişe etmemesini bunu hergün yaptıklarını belirtti.

Cihazın kapalı olduğunu da duyan Maru personelin istediği oksijen tüpünü almak için odadan çıktı. Biraz sonra elindeki oksijen tüpü ile MRI cihazının bulunduğu odaya dönen Maru korkunç bir son yaşadı.

Maru odaya girince MRI cihazının açık olduğu anlaşıldı ancak artık çok geçti. MRI cihazının son derece güçlü manyetik çekim Maru’nun elindeki oksijen tüpünü büyük bir güçle içine çekti. Maru elindeki tüp ile MRI cihazına hızla çarpınca ağır bir şekilde yaralandı.

Çarpmanın etkisi ile delinen oksijen tüpü gaz kaçırmaya başlayınca eli makineye sıkışan Maru sızan gazı da solumak zorunda kaldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 32 yaşındaki Maru hayatını kaybetti. Habere göre hastane personeli ve sorumlu doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here