HER ŞEYİ BIRAKIP GİTTİ

0
56

Daha bir kaç sene öncesine kadar ekranların en çok kazanan oyuncusuydu. En çok izlenen dizilerde boy gösteren güzel yıldız bir anda ortalıktan kayboldu. Bir yılı aşkın süredir gözlerden uzak bambaşka bir hayat süren güzel oyuncu Gamze Özçelik. Posta Gazetesinde’ki bir habere göre Özçelik kuruduğu bir ekip ile sadece Türkiye değil tüm dünyada yoksul ve ihtiyaç sahibi insanların yardımına koşuyor. 

Güzel oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yeni hayatına dair kareler paylaşmaya başlayınca neden ortalıktan kaybolduğu anlaşıldı. Kendisine adeta bambaşka bir hayat kuran Gamze Özçelik manevi yönü ağır basan bir yaşama adım attı. Eşi Uğur pektaş’tan ayrılan Özçelik daha sonra pırıltılı yaşamını da elinin tersi ile iterek kimsenin aklına gelmeyen insanların yardımına adadı kendini. 

Gamze Özçelik

“BANA ALLAH GEREK CİHAN KÂR ETMEZ” / Gamze Özçelik’in bu işi göstermelik olmadığı anlaşılıyor zira güzel oyuncu bu iş için bir dernek kurup kendi ekibini de oluşturdu. Umuda Koşanlar adlı dernek ile dünyanın dört bir yanına koşan Özçelik sosyal medya hesabından yaşam felsefesinin de tamamen değiştiğini belirtiyor. Arakan’da yaşanan büyük dram için oradaki insanların yanına giden Özçelik Arakan’da ki bir fotoğrafını “Bana Allah gerek, cihan kâr etmez” notuyla paylaştı. 

Bu büyük insanlık dramının yaşandığı Arakan’da insanlarla buluşan Gamze Özçelik ayrıca Bangladeş gibi diğer muhtaç bölgelere de uzanmaya çalışıyor. Tüm eğlenceli ve şaşalı hayatını bırakan güzel yıldız buradaki konforu da terk edip adeta yeni bir hayata başladı. Bize de takdir etmek ve örnek almak düşer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here