KONYA’da BİR KİŞİ DONARAK ÖLDÜ

0
32
konyada bir kişi donarak öldü

Yıl 2018, insanlık bu yeni milenyum döneminin ilk çeyreğini hayallerin ötesinde ki “başarılara” imza atarak geçiriyor. En son teknoloji ile donatılmış ürünler evlerimizi süslüyor, bir kısım insanın Mars’a götürülmesi gündemde, enerjisi bitmeyen araçlar ve her yanımızı saran “akıllı” cihazlar.

Akıllı cihazlar hayatımıza bir çok konuda kolaylık getirirken yalnızlaşan insan için bu güne kadar bir çözüm üretemediler. Konya’da İHA muhabirlerince karlar içinde hareketsiz şekilde görüntülenen şahıs insana bu yalnızlığını hatırlattı. Üzeri karlarla örtülene kadar kimsenin fark etmediği şahıs acı bir tablo olarak hafızalarda yer etti.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri karlar içinde kalan kişinin öldüğünü belirlediler. Savcının olay yerine gelmesini bekledikleri için yerde duran cansız bedene başka bir müdahalede bulunamadılar.

Bu sırada hayatını kaybeden şahsın telefonu çaldı. Arayan kişiden şahsa ait bilgiler edinen polis ölen kişinin Rahmi Özdemir isimli bir vatandaş olduğu anlaşıldı. Özdemir’e ait sokak içerisinde bir ev olduğu belirlendi ancak evde kimse yoktu.

Ölüm sebebi henüz belli olmayan Rahmi Özdemir olay yerine gelen savcının incelemesinin ardından otopsi için Akşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ölüm sebebi yapılan otopsiden sonra kesinlik kazanacak. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here