YUMRUĞUNU SIK ve KİM OLDUĞUNU ÖĞREN

0
29
yumruk şekliniz sizi ele veriyor

İnsan ilerleyen bilim ve teknolojik gelişmelere rağmen halen büyük bir muamma olarak karşımızda durmaya devam ediyor. Her geçen gün kendimize dair bir çok bilinmeze vakıf olmak bizi şaşkınlığa sevk ediyor. İnsan için en büyük gizem beyin olsa da bedenimize dair henüz çözülmemiş bir çok sır olduğu aşikar. Kadim kültürlerin bir zamanlar yoğunlaşarak insanları tanıdığı bu sırlı alan modern zamanların etkisi ile kayboldu.

Bedeniniz size dair ne gibi işaretler veriyor hiç düşündünüz mü? Hiç aklınıza gelmeyecek en küçük bir hareketiniz bile size dair çok fazla mesaj içeriyor olabilir. Bunu konuya hakim olan kişiler bir bakışta anlıyor. Bu işaretlerden biri de yumruk sıkışınız ile alakalı. Elinizi nasıl yumruk yaptığınız sizin nasıl bir karaktere sahip olduğunuza ait mesajlar saklıyor. 

Bu konuda üç farklı yumruk sıkma şekli ön plana çıkıyor. Bu üç şekle göre üç farklı insan tipi ortaya konuyor. Yaptığımız bir kaç test ile verilerin doğruluğunu test ettik. Sonuçlar gerçekten şaşırtıcı. Gelin kendimize ait bu gizli işaretlere birlikte göz atalım;

 Eğer sizde yumruğunuzu bu şekilde, baş parmağınızı diğer dört parmağınızın altına alarak sıkıyorsanız çevrenizde zekanıza, yaratıcılığınıza ve enerjinize bayılan insanlar olduğunu bilin. Etrafınıza her konuda temkinli ve sakin bir izlenim veriyorsunuz. Bu şekilde yumruk sıkan kişiler arkadaşlığa çok önem veren ve başkalarına zarar vermekten son derece endişe duyan kimselerdir. Aşk hayatında sakin bir ilişki arayan bu kişiler uzun vadeli ilişkiler için biçilmiş kaftan. 

Şayet baş parmağınız diğer dört parmağınızın üzerine yatay bir şekilde uzanıyorsa karizma konusunu düşünmenize gerek yok. Çevrenizde gayet karizmatik olarak algılanıyorsunuz. İnsanlar sizde en çok kibarlığınızı takdir ediyor ve ilgi çekmeyi her daim başarabiliyorsunuz. Hayattan yüksek beklentileriniz var lakin risk almaktan kaçıyorsunuz. İnsanları incitecek davranışları sürekli erteleyen bir yapınız var. Arkadaşlarınız etrafınızda olmaya bayılıyor. Aşk konusunda ise çok kindarsınız. Kolay kolay affetmeyen ve unutmayan bir yapınız var. Karşınızdaki kişiye açılmanız çok zaman alıyor.

Son şeklimiz ise baş parmağınızın işaret parmağınızın yanında paralel bir şekilde uzanarak yaptığınız yumruk şekli. Eğer yumruğunuzu bu şekilde yapıyorsanız etrafın sizi hayal kurmayı seven ve eline geçen her fırsatı değerlendiren biri olarak algılıyorlar. Son derece cömert ve arkadaş canlısısınız. Çevrenizdekiler espri yeteneğinize bayılıyorlar.  Bazı durumlarda ise çok inat bir hale bürünüyorsunuz. Dürüstlük ve kibarlık en belirgin özelliğiniz. İnsanların özgürlüklerine son derece saygı duyuyorsunuz. Ama zaman zaman iyi niyetinizin suiistimal edildiğini fark ediyorsunuz ve bu sizi çok kırıyor. Aşk hayatınız ise tam bir sır küpü. Arkadaşlarınıza bile bahsetmediğiniz sizin için son derece özel bir alan. Hayattaki en büyük zevkiniz hayallerinizin peşinden koşmak. 

Sonuçlar bu şekilde, artık yaptığınız hareketlerin alalade olmadığını biliyorsunuz. Kendinizi tanımaya devam edin çünkü kendinize zannettiğinizden çok daha fazla yabancısınız. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here